Вила Kleopatra Калитеа

25 Евра


Вила Kleopatra Калитеа  

 

Вид на Сместување

01.05-31.05

11.09-30.09

01.06-20.06

01.09-10.09

21.06-01.07

 

01.07-31.07

01.08-23.08

1/2

25

30

50

60

1/3

30

40

60

66

1/4

42

54

72

84

1/5

48

60

78

90

Extra Bed

6

6

6

6

A/C

5

5

5€

вклучена

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV.

Локација – 500м од плажа.

Во цената е вклучена клима за Јули и Август

За сместување помалку од 3 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.2018) – 5 ноќевања.

Туристичките такси кои се  воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување 1€ од соба

 

 

 Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311