Вила Kostas - Калитеа

55 Евра


Вила Kostas - Калитеа

 

Калитеа е идеално место за сите туристи кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белата песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со плаво знаменце. Калитеа сместена во прекрасната околина опкружена со борови дрва Ви овозможува да уживате во многубројните, таверни, кафе барови, бутици,  дискотеки и ноќни клубови кои ги привлекуваат туристите од сите околни места со што се вбројува во еден од најзабавните градови на Халкидики, а разновидните продавници и бутици нудат можност за шопинг интересен за туристите од сите возрасти.

 

Вид на Сместување

01.05-15.06

08.09-30.09.

16.06-10.07.

10.07 -31.08.

01.09-08.09

Апартман (4 Лица )

55,00 €

66,00 €

90,00 €

55,00 €

Апартман (5 Лица )

60,00 €

72,00 €

95,00 €

60,00 €

 

Цените се дадени од ден, за студио.

Деца до 6 год се сместуваат бесплатно

Сите студија располагаат со спална, купатило, комплетно опремена кујна, балкон, клима и ТВ.

 

Оддалеченост од плажа: 100 метри.

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311