Вила Poseidon Калитеа

56 Евра


Вила Poseidon Калитеа

 

 Вид на Сместување

01.05-31.05

09.09-01.10

01.06-30.06

01.09-08.09

01.07 -31.07

01.08-31.08

Двокреветно студио – 1/2

56 €

66 €

90 €

102 €

Трокреветно студио – 1/3

62 €

72 €

96 €

108 €

 

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Дете до  6 год се сместува бесплатно.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV.

Локација – на сама плажа.

 

За сместување помалку од 3 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.) – 5 ноќевања.

 

Туристичките такси доколку  бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе      бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување  

 

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311