Вила Thalassa - Калитеа

42 Евра


 

Вила Thalassa - Калитеа

 

 

Вид на Сместување

01.06-30.06

 

01.07-31.08

 

01.09-30.09

Двокреветно студио

42 €

54 €

42 €

Двокреветно студио + дете до 12 год.

48 €

60 €

48 €

Трокреветно студио

66 €

66 €

66 €

Студио за 4 лица

78 €

90 €

70 €

Студио за 5 лица

84 €

96 €

75 €

 

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Дете до  6 год се сместува бесплатно.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV. WI-FI.

Локација - 200м од плажа.

 

За сместување помалку од 3 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.) – 5 ноќевања.

Туристичките такси доколку  бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување  

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311