Апарт/Хотел Flores Park - Сончев Брег

35 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Апарт/Хотел Flores Park - Сончев Брег

 

Цена по апартман

01.05-13.06  02.09-30.09

14.06-04.07   26.08-01.09

05.07- 25.08

Accommodation in

NB

NB

NB

Studio max 3 AD

35,00

34,00

48,00

Апартман со 1 спална (2+2)

31,00

42,00

58,00

Апартман со 2 спални (4+2)

42,00

68,00

94,00

Вклучено: користење на базен, лежалки, чадор и WIFI

 

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 50,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

Оддалеченост од плажа 700 метри

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна. Клима, балкон

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

 

EARLY BOOKING – 10% попуст за резервации и целосна уплата до 01.05.2019

 

7=6 за цело лето (бесплатното ноќевање е во поефтиниот термин)

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311