Апарт/Хотел Happy - Сончев Брег

36 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Апарт/Хотел Happy - Сончев Брег

 

Цена по апартман

15.05-15.06 

16.06-30.06  

01.07- 15.08

 

NB

NB

NB

Студио (2+1)

36,00

42,00

49,00

Апартман со 1 спална (2+2)

58,00

65,00

74,00

Детско креветче 0-1,99 год.

4,00

4,00

4,00

Додатен кревет дете 2-11,99 год.

8,00

9,00

10,00

Додатен кревет возрасен над 12 год.

14,00

15,00

18,00

Вклучено: користење на базен, лежалки, чадор и WIFI

 

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 50,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

Оддалеченост од плажа 500 метри

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна. Клима, балкон

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311