Апарт/Хотел Harmony grand Resort 11 - Сончев Брег

28 евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Апарт/Хотел Harmony grand Resort 11 - Сончев Брег

 

 

Цена по апартман

01.05-10.06 

11.06-10.07  

11.07- 20.08

 

NB

NB

NB

Студио (2)

28,00

42,00

54,00

Студио (2) (базен, градина)

34,00

46,00

56,00

Апартман со 1 спална (2+2)

43,00

56,00

68,00

Апартман со 1 спална (2+2) (базен, градина)

50,00

63,00

78,00

Апартман со 1 спална (2+2) Голем

59,00

68,00

84,00

Апартман со 1 спална Голем (базен, градина)

60,00

70,00

86,00

Апартман со 2 спални (4+2)

64,00

90,00

118,00

Додатен кревет дете 2-11,99 год.

5,00

5,00

5,00

Додатен кревет возрасен над 12 год.

6,00

6,00

6,00

Доплата за појадок

6,00

7,00

7,00

Вклучено: користење на базен, лежалки, чадор и WIFI

 

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 100,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

Оддалеченост од плажа 200 метри

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна. Клима, балкон

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

EARLY BOOKING 10% за резервација и целосна уплата до 30.04.2019

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311