Апарт/Хотел Harmony Palace - Сончев Брег

34 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Апарт/Хотел Harmony Palace - Сончев Брег

 

Цена по апартман

15.05-15.06 

16.06-30.06  

01.07- 15.08

 

NB

NB

NB

Студио (2)

34,00

48,00

62,00

Студио (2+1)

46,00

57,00

70,00

Апартман со 1 спална (2+2)

50,00

66,00

80,00

Апартман со 1 спална (2+2) (базен, градина)

58,00

74,00

92,00

Апартман со 2 спални (4+2)

74,00

108,00

138,00

Додатен кревет дете 2-11,99 год.

5,00

5,00

5,00

Додатен кревет возрасен над 12 год.

6,00

6,00

6,00

Доплата за појадок

6,00

7,00

7,00

Вклучено: користење на базен, лежалки, чадор и WIFI

 

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 100,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

Оддалеченост од плажа 200 метри

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна. Клима, балкон

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311