Хотел Admiral Plaza 3* - Сончев Брег

30 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Admiral Plaza  3* - Сончев Брег

 

EARLY BOOKINGS до 31.03.2019

Тип на сместување наем

01.06 - 23.06

07.09 - 30.09

24.06 - 13.07

21.08 - 06.09

14.07 - 20.08

Студио (2+0)

30€

42

55

 

Резервации после 01.04.2019

Тип на сместување наем

01.06 - 23.06

07.09 - 30.09

24.06 - 13.07

21.08 - 06.09

14.07 - 20.08

Студио (2+0)

35€

48

60

Цените се дадени по студио од вечер за наем

Доплата за Baby cot – 3 еур од вечер

 

Оддалеченост од плажа 400м

Апарт хотелот поседува базен, чадори и лежалки. Студијата се опремени со кујна, решо, фрижидер, микро, машина за кафе на барање од рецепција, купатило, тераса

        

Туристичка такса, на ден – 1,00

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311