Вила Dimitris - Калитеа

34 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

Вила Dimitris - Калитеа

                                                           

 

Тип на Сместување

01.05-14.06

  24.08-13.09

15.06-12.07

13.07-23.08

14.09 – 30.09

Студио 2 Лица

35

42

66

34

Студио 3 Лица

42

48

79

36

Студио 4 Лица

50

55

92

42

Апартман 4 Лица

55

66

105

48

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Дете до  6 год се сместува бесплатно.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV. WI-FI.

Локација - 200м од плажа.

 

За сместување помалку од 5 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.) – 7 ноќевања.

 

Туристичките такси доколку  бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување  

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Вила Kleopatra
25 Евра