Вила Kaldera - Калитеа

54 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

 

 Вила Kaldera - Калитеа

 

Вид на Сместување

01.05-15.06

16.06-13.07

14.07 -31.08

 

07.09-30.09

 

 

Апартман 4-5 Лица

54

70

88

 

 

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Дете до 6 год се сместува бесплатно.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV. WI-FI Локација. 200м од плажа.

За сместување помалку од 5 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.) – 7 ноќевања.

Туристичките такси доколку бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Вила Kleopatra
25 Евра