Вила Smaro - Калитеа

40 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

Вила Smaro - Калитеа

 

Тип на сместување

    18.05-21.06

    07.09-28.09

22.06-12.07

 

13.07-23.08

24.08-06.09

Двокреветно студио

40

45

55

50

Трокреветно студио

45

50

60

55

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

    Дете до  6 год се сместува бесплатно.

    Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV. WI-FI.

    Локација - 300м од плажа.

 

За сместување помалку од 5 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.) – 7 ноќевања.

Туристичките такси доколку  бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување  

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Вила Kleopatra
25 Евра