Вила Thalassa - Калитеа

42 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Вила Thalassa - Калитеа

 

Вид на Сместување

 

01.06-28.06

 

 

29.06-31.08

 

01.09-30.09

Двокреветно студио

42

60

42

Двокреветно студио + Деца до 12 Год.

48

65

48

Трокреветно студио

66

80

66

Четорокреветно студио

78

92

78

Петтокреветно студио

84

104

84

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Дете до  6 год се сместува бесплатно.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV. WI-FI.

Локација - 200м од плажа.

 

За сместување помалку од 5 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.) – 7 ноќевања.

Туристичките такси доколку  бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување  

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Вила Kleopatra
25 Евра