Хотел Athina mare sole - Калитеа

55 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Athina mare sole - Калитеа

 

Вид на Сместување

18.05-28.06

24.08-30.09

29.06-23.08

 

Студио 2 Лица

55

66

Студио 3 Лица

60

73

Фамилијарна соба 4 Лица

66

74

 

Цените се дадени по соба од вечер на ноќевање

Прво дете до 5 год се сместува бесплатно, возрасен на додатен лежај плаќа 19€.

 

За сместување помалку од 3 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.2016) – 7 ноќевања.

Туристичките такси кои се  воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување 1€ од соба

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Вила Kleopatra
25 Евра