Вила John House - Пефкохори Мазонет

50 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Вила John House -  Пефкохори Мазонет

Пефкохори - Овде има се! Најголемиот од тритe бисери на Халкидики, Пефкохори е жив и дење и ноќе. Има долга песочна плажа со попстепен влез во морето, монденски кафе барови, ноќни клубови. Поголем од што можете да претпоставите и со сигурност има обожаватели кои не би го дале за "сите мориња на овој свет"!

 

 

2 катна куќа 

20.05 – 13.06

10.09 – 30.09

14.06-30.06

01.09-09.09

01.07-30.08

1/4

50€

70

108

1/5

50€

75

118€

 

 

Цените се дадени од вечер за наем на куќата.

Локација: https://www.google.com/maps/place/39%C2%B059'29.9%22N+23%C2%B036'28.2%22E/@39.9918168,23.604668,1112m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d39.9916296!4d23.607822

Мазонетот поседува балкон, купатило, кујна, дневна соба  A/C, TV.WI-FI, две спални на приземје

Локација – 40м од плажа.

За сместување помалку од 5 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.2018) – 7 ноќевања

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат