Вила Marina - Пефкохори

36 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

Марина – Пефкохори

Вила МАРИНА се наоѓа на 80 метри од плажа.Располага со четворокреветни апартмани, опремени со мини кујна, бања, балкон, ТВ

 Пефкохори - Познато големо туристичко место на околу 100 км од Солун. Мирисот на бор, пријатната клима, зеленилото се совршени за прекрасен одмор. Пефкохори го краси преубавата црква, стариот плоштад, улички со расцветани лимонови дрва, долга песочна плажа, шеталиште покрај море кое во вечерните часови е центар на сите збиднувања. Има огромен број на таверни, ресторани, барови, пицерии и супермаркети. Пефкохори е сликовито место, со поплочени улици, уредени дворови, разнобојни цвеќиња. Има огромен број продавници, супермаркети, златари, амбуланта, аптека, пошта. На плажите може да се изнајмат лежалки и чадори за сонце, како и реквизити за спорт на вода. Овде секој може да најде нешто по свој вкус, затоа е подеднакво популарно меѓу сите возрасти, од најмлади до најстари, од оние кои сакаат луда забава до оние кои сакаат мирен семеен одмор.

       

 

Вид на Сместување

 

Јуни и Септември

01.07-15.07

16.07-19.08

20.08-31.08

1/2

36€

54€

70€

55€

1/3

45€

75€

75€

60€

1/4

48€

90€

90€

65€

 

 

 Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV.WI-FI

Локација – 100м од плажа.

Цените  се без вклучена клима

За сместување помалку од 5 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.2018) – 7 ноќевања

Користењето на А/С се наплќа 5еур/на ден

Туристичките такси кои се  воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување 1€ од соба

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат