Вила Ramos - Ханиоти

50 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Вила Ramos Duplex - Ханиоти

 

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

01.06 - 15.06

01.09 - 08.09

15.06-24.07

25.07-31.08

16.09 – 30.09

APP 1/4

66€

75€

94€

50€

APP 1/5

72€

80€

100€

50€

 

Дуплексите се наоѓаат на влезот на Ханиоти од Полихроно на 100м од плажа и 400м од центар, сите апартмани се опремени со кујна TV , A/C, WI-FI. машина за перење садови и алишта, паркинг Цените се дадени од вечер за наем на апартман

 

Локација: https://www.google.com/maps/place/40%C2%B000'17.5%22N+23%C2%B033'53.5%22E/@40.004849,23.5626633,1114m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d40.0048491!4d23.5648523

Туристичките такси кои се  воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување 1€ од соба

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат