Вила Hristos - Сивири

39 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

СИВИРИ - ЛЕТО 2019

Вила „HRISTOS

 Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани, ориентирани кон југозапад, и од терасите ќе уживате во прекрасното зајдисонце. Сите студија и апартмани се опремени со кујна, опремена со основен прибор за јадење, купатило, ТВ и клима чие користење е бесплатно. Промената на постелнината е еднаш во текот на престојот. Вилата има WI-FI.

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

HRISTOS         1/2 studio

HRISTOS       1/4 app

18.05

7*промо

39

49

25.05

7*промо

49

59

01.06

7*

79

109

08.06

7*

99

139

15.06

7*

129

159

22.06

7*

139

179

29.06

7

290

360

06.07

7

310

380

13.07

7

340

410

20.07

7

340

410

27.07

7

340

410

03.08

7

340

410

10.08

7

310

410

17.08

7

290

380

24.08

7*

139

179

31.08

7*

119

149

07.09

7*

99

109

14.09

7*промо

49

59

21.09

7*промо

39

49

 

 

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

- Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

 

- Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат