Бодрум Авионски Програми

599 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

БОДРУМ – 7 ноќи -Лето

 

 

БОДРУМ – АВИОНСКИ  ПРЕВОЗ
Една од најпосетените туристички дестинации на Егејското море.

Бодрум, древниот град Халикарнас, денес е модерен туристички центар со карактеристична архитектура кој привлекува со кристално чистото море, добри плажи и мека клима......

 

Во цената се вклучени следниве услуги:

·          Повратен авионски билет со Пегасус Ерлинес од Скопје преку Истанбул до Бодрум со (20 кг вклучен багаж+7кг рачен багаж)

·          Аеродромски такси

·          Сместување во одбран хотел на база Се вклучено или Ултра Се вклучено

·          Организиран превоз од аеродром – хотел- аеродром

 

Во цената не се вклучени следниве услуги:

·         Факултативни екскурзии

·         Патничко и здравствено осигурување

·         Дополнителни индивидуални трошоци

 

Цена од:

499

30.839 мкд

Се вклучено
или

Ултра Се вклучено

+

ТРАНСФЕР

7

 

7 НОЌИ-Цени од…….

ХОТЕЛ

Усл

Тип на соба

1 / 2 Соба

1 / 1 Соба

3то лице

Бебе
(0 – 1.99)

Дете
(2 - 6.99)

Дете
 (7 - 11.99)

ЈУНИ цени од:

Yelken Mandalinci Spa&Wellness Hotel 4*

AI

Turgutreis

599

699

570

104

273

286

Mio Bianco Resort 4*

AL

Akyarlar

499

599

479

104

273

286

Mandarin Resort 5*

AL

City Centar

537

676

513

104

273

286

Golden Age Bodrum Hotel 4 *

AI

Yalikavak

553

679

513

104

273

286

Tiana Beach Resort 3*

AL

Bodrum

572

709

544

104

273

286

Duja Bodrum 5*

UAL

Bodrum

627

790

627

104

273

286

Yasmin Bodrum Resort 5*

AL

Turgutreis

618

777

586

104

273

286

Kadikale 5*

UAI

Turgutreis

744

966

699

104

273

286

Sundance Resort Hotel 5*

UAI

Turgutreis

709

913

668

104

273

286

ЈУЛИ цени од:

Yelken Mandalinci Spa&Wellness Hotel 4*

AI

Turgutreis

729

952

690

104

273

286

Mia Bianco 4*

AL

Akyarlar

717

906

679

104

273

286

Tiana 3 *

AL

Bodrum

712

899

674

104

273

286

Golden Age Bodrum Hotel 4 *

AI

Yalikavak

930

1225

870

104

273

286

Yasmin Bodrum Resort 5*

UAL

Turgutreis

799

1030

753

104

273

286

Kadikale  5*

UAI

Turgutreis

1049

1405

978

104

273

286

Duja Bodrum 5*

UAI

Bodrum

1157

1567

1124

104

273

286

АВГУСТ цени од:

Yelken Mandalinci Spa&Wellness Hotel 4*

AI

Turgutreis

820

1089

772

104

273

286

Mio Bianco Resort 4*

AL

Akyarlar

752

960

711

104

273

286

Golden Age Bodrum Hotel 4 *

AI

Yalikavak

966

1280

903

104

273

286

Tiana Beach Resort 3*

AL

Bodrum

774

994

731

104

273

286

Duja Bodrum 5*

UAL

Bodrum

1175

1594

1157

104

273

286

Yasmin Bodrum Resort 5*

AL

Turgutreis

864

1127

812

104

273

286

Kadikale 5*

UAI

Turgutreis

1139

1539

1059

104

273

286

*Цените се дадени во евра, плаќањето е задолжително во денари

 

 

ДАТУМИ НА ЛЕТОВИ

 

Поаѓање (SKP – IST-BJV)

Враќање (BJV –IST- SKP)

Период

7 ноќи

Понеделник, Вторник, Петок, Сабота, Недела

Понеделник, Вторник, Петок, Сабота, Недела

02.06.2019 – 30.08. 2019

Напомена: Цените не се гарантирани,зависат од местата на авион, хотел и датум

 

Важна напомена:

  • Цените се по лице,за сместување во двокреветна соба,и валидни за пријавување на мин. 2 патници.
  • Плаќање исклучиво во денари по курс 61.8 мкд.
  • Напомена:Можеме на барање од клиентите да понудиме и други хотели
  • Плаќање при резервација 100 %,и нема можност за откажување,менување на термин или менување на имиња.
  • Останатите општи услови на патување на Фибула Ер Травел и СКТМ важат,освен горенаведеното.
  • Програмата е лекторирана од лектор Ана Бачварска.

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат