Вила Луна - Ксамил

49 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

 

Вила Луна се наоѓа во Ксамил на 70м од плажата Бела Виста, на 200м од центарот на градот.

Вилата располага со четворокреветни студиа со капацитет до 4 лица и апартман за 6 лица.

 

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд.


*Климата е вклучена во цената

 

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО  УПЛАТЕНИ ДО 29.02.2020

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.03.2019

-07% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2020

 

LUNA - KSAMIL

 

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

Период

Ноќ

1/2 ( студио за две лица)

1/3 ( студио за 3 лица)

1/4 ( студио за 4 лица)

2/6 ( апартман за 6 лица)

Промо цени на кои не следува попуст

29.05 – 05.16.2020

7

49

59

69

89

Промо цена

05.06 – 12.06.2020

7

69

79

89

129

Промо цена

12.06 – 19.06.2020

7

149

159

169

219

 

19.06 – 26.06.2020

7

169

179

199

249

 

26.06 – 03.07.2020

7

189

199

209

279

 

03.07 – 10.07.2020

7

229

239

259

319

 

10.07 – 17.07.2020

7

269

279

299

369

 

17.07 – 24.07.2020

7

269

279

299

369

 

24.07 – 31.07.2020

7

269

279

299

369

 

31.07 – 07.08.2020

7

269

279

299

369

 

07.08 – 14.08.2020

7

269

279

299

369

 

14.08 – 21.08.2020

7

269

279

299

369

 

21.08 – 28.08.2020

7

259

269

289

349

 

28.08 – 04.09.2020

7

229

239

259

319

 

04.09 – 11.09.2020

7

149

159

179

209

 

11.09 – 18.09.2020

7

129

139

149

169

 

18.09 – 25.09.2020

7

89

99

109

119

Промо цена

25.09 – 02.10.2020

7

59

69

79

99

Промо цена

               

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 50€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 50€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил:

Битола (Автобуска станица Транскоп на перон) – 40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 40€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 40€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 50€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -40€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -40€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА :

23:00 h Скопје (Дрводекор) – Трансфер (претходен ден)

23:45h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – Трансфер

23:00h Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер

00:30h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол, Дреново) – Трансфер

01:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил) – Трансфер

02:00 h Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)

02.30h Ресен (спроти автобуска станица)–Трансфер

03:00h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер

03.15h Струга (Хотел Дрим) –Трансфер

00:45h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер

Релациите кои се наведени како ТРАНСФЕР се реализираат со патнички возила или комбе

Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

ВАЖНО : Патувањето за Албанија КСАМИЛ се реализира преку граничен премин КАФАСАН-Струга со што може да се патува со ЛИЧНА КАРТА или ПАСОШ

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат