Хотел Александрија Охрид

35 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА – ОХРИД

ПОБАРАЈ ПОНУДА ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ

ЛЕТУВАЈ НА РАТИ 0%

Луксузниот Хотел Александрија е лоциран на самиот брег на Охридското езеро и нуди елегантно уредени соби со многу удобности и пријатен престој во средината заштитена од УНЕСКО. Собите и апартманите овозможуваат пријатен пријатен престој.

Хотел 24 часа услуги на рецепција • АперитивСнек бар • Бар • Паркинг (надворешен) • Ресторан • Сефови • Соби за непушачи • Собна услуга • Тераса

Соби Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мини бар • Сеф • ТВ Кабелска • Централен клима уред

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Цените се изразени на база ноќевање со појадок, во нив е вклучена и туристичката такса

ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА – ОХРИД

 

Цени за наем на соба на ден     01.07.2020          01.09.2020

Тип на соба                                  01.09.2020          30.12.2020

Еднокреветна                                     40                       35

Двокреветна                                       50                       40

Трокреветна                                       60                       50

Свит                                                    75                        65

Дополнителни услови

-Деца до 6,99год – бесплатно

-Деца од 711,99год – 15еур на ден

Отказ на резервација

14 дена пред користење на услугата ( без надоместок );

за отказ на резервација помалку од 14 дена – 100% пенали

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311