Банско Спа 4* - Банско

98 Евра


Хотел Банско Спа 4*

ВЕЛИГДЕН 2018 – БАНСКО

 

 

Вид на сместување

3 ноќевања / all inclusive

4 ноќевања / all inclusive

Двокреветна соба

 98€

122€

Еднокреветна соба

142€

182€

• Дете од 0-6.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Второ дете од 0-6.99 год – доплата 50% од цената на возрасен

• Прво дете од 07-13.99 год. на регуларно легло – попуст 30% од редовна цена за возрасен

• Прво дете од 07-13.99 год. на дополнително легло – попуст 50% од редовна цена за возрасен

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база алл инклузив (се вклучено)
  • Велигденски ручек
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

  • Превоз до Елешница на 08.04.2018 – посета на фестивалот на Кукери (мин група 8 лица) доплата 6€ во хотел

Early booking discounts -5% за уплата и резервација до 15.02.2018

Организиран превоз

Струмица – Банско – Струмица

Поаѓање : 06.04.2018 | Враќање : 09.04.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат