Хотел Astera Банско

106 Евра


Хотел Астера 4*  ВЕЛИГДЕН 2018 – БАНСКО

 

Вид на сместување

3 ноќевања / Half board

4 ноќевања /  Half board

Двокреветна соба (2+1)

 106€

125€

Апартман со 1 спална (2+2)

159€

194€

• Дете од 0-2.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 2.99-12.99 год  со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 2.99-12.99 год. на регуларно легло – попуст 50% од редовна цена за возрасен

  • Две деца од 2.99-12.99 год. со 1 возрасен двете плаќаат по 50%

• Две деца од 2.99-12.99 год. со 2 возрасни. на дополнително легло – прво дете бесплатно второ дете  има  50% од редовна цена за возрасен

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база HALF BOARD (појадок и вечера)  
  • Велигденски ручек на 08.04.2018
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • WI-FI

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Early booking discounts -5% за уплата и резервација до 15.02.2018

Организиран превоз

Струмица – Банско – Струмица

Поаѓање : 06.04.2018 | Враќање : 09.04.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

 

    

 Хотел

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат