Хотел Casa Karina 4* - Банско

111 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

ВЕЛИГДЕН 2019 – БАНСКО

Хотел Каса Карина 4*

 

Вид на сместување / all inclusive

3 ноќевања

4 ноќевања

5 ноќевања

Двокреветна соба (2+2)

 111€

145€

175€

Студио (2+1)

111€

145€

175€

Студио лукс (2+2)

128€

166€

200€

Апартман со 1 спална (2+2)

120€

156€

187€

Апартман 2 спани (4+2)

120€

156€

187€

Еднокреветна соба

167€

218€

263€

Возрасен на дополнителен кревет

89€

116€

140€

Дете од 6-11,99 на дополнителен кревет

67€

88€

105€

Дете од 6-11,99 на редовен кревет

73€

95€

113€

• Дете од 0-6.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

 

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3/4/5 ноќевања на база алл инклузив (се вклучено)
  • Велигденски ручек
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Wi-Fi

 

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
  • Подземен паркинг – 10 лев (5,5 еур) се плака на лице место
  • Baby cot – 5 лев се плаќа на лице место
  • Бањарка се доплака околу 2,5 еур од престој со депозит од 15 еур

 

 

 

   

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат