Хотел Gardenia Банско

99 Евра


Хотел Гарденија 4* ВЕЛИГДЕН 2018 – БАНСКО

 

Вид на сместување

3 ноќевања / Half board

3 ноќевања / all inclusive

Двокреветна соба

 99

126

Двокреветна соба лукс (2+1)

114€

138€

• Дете од 0-6.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Второ дете од 0-6.99 год – доплата 9€/11€ на алл инклузив

• Прво дете од 07-13.99 год. на регуларно легло – попуст 30% од редовна цена за возрасен

• Прво дете од 07-13.99 год. на дополнително легло – попуст 50% од редовна цена за возрасен

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 ноќевања на база HALF BOARD (појадок и вечера) или алл инклузив (се вклучено)
  • Натпревар во фарбање на јајца
  • DJ – на04.2018
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет во лоби
  • Late check out – до 16.00 – со предходна најава доколку има можност

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

  • Превоз до Елешница на 08.04.2018 – посета на фестивалот на Кукери (мин група 8 лица) доплата 6€ во хотел

Early booking discounts -5% за уплата и резервација до 15.02.2018

Организиран превоз

Струмица – Банско – Струмица

Поаѓање : 06.04.2018 | Враќање : 09.04.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

 

    

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат