Хотел Gardenia 4* - Банско

73 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

ВЕЛИГДЕН 2019 – БАНСКО

Хотел Гарденија 4*

 

Вид на сместување

3 ноќевања / bed&breakfast

3 ноќевања / Half board

Двокреветна соба economy

 73

84

Двокреветна соба standard

77€

89€

Двокреветна соба со балкон

84

96€

Двокреветна соба лукс (2+1)

100€

112€

Апартман

121€

132€

• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Второ дете од 0-5.99 год – 50% попуст

• Прво дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – попуст 35% од редовна цена за возрасен

• Доплата за еднокреветна со -20% на цената на за второ лице

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 ноќевања на база HALF BOARD (појадок и вечера) или noќевање со појадок
  • Натпревар во фарбање на јајца
  • Велигденска вечера на04.2019  со DJ и Фолклорен програм 
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Wi-Fi
  • Late check out – до 14.00 – со предходна најава доколку има можност

 

Во цените не е вклучено :

патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат