Хотел Green Wood Банско

105 Евра


Хотел ГРУН ВУД 4* ВЕЛИГДЕН 2018 – БАНСКО

 

Вид на сместување

3 ноќевања / All Inclusive

4 ноќевања / All Inclusive

Двокреветна соба (2+0)

105€

130€

Студио (2+2)

115€

140€

Едноспален апартман (2+2)

125€

170€

• Задолжителна доплата за деца од 04-13.99 год. за Велигденски ручек - 10€

• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот)
  • Транспорт до црквата во Разлог (сабота спрема недела – 07.04.2018)
  • Празничен Велигденски ручек на 08.04.2018
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат