Хотел Murite Банско

105 Евра


Хотел МУРИТЕ 4* ВЕЛИГДЕН 2018 – БАНСКО

 

 

Вид на сместување

3 ноќевања / All Inclusive

4 ноќевања / All Inclusive

АЗАЛИА - Двокреветна соба (2+0)

105€

140€

АЗАЛИА - Едноспален апартман (2+2)

115€

150€

АЗАЛИА - Двоспален апартман (4+2)

115€

150€

ОРХИДЕА - Двокреветна соба (2+0)

95€

125€

ОРХИДЕА - Едноспален апартман (2+2)

105€

140€

ОРХИДЕА - Двоспален апартман (4+2)

105€

140€

• Задолжителна доплата за Велигденски ручек - 12€ за возрасни, 6€ за деца од 4-13.99 год.

• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 06.04.2018

Враќање : 09.04.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат