Хотел Perun Lodge Банско

85 Евра


Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* ВЕЛИГДЕН 2018 – БАНСКО

 

Вид на сместување

3 ноќевања / Half board

4 ноќевања / Half board

Студио (2+1)

85€

110€

Едноспален апартман (2+2)

90€

120€

• Дете од 0-4.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 05-11.99 год. на дополнително легло – доплата 17€ на ден

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база HALF BOARD (појадок и вечера)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет во лоби

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 06.04.2018 | Враќање : 09.04.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат