Банско Нова Година

175 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Банско - Дочек на Нова Година

 

29.12.2018 – 01.01.2019

 4 дена / 3 ноќи / автобус

1 ден: 29.12.2018 (сабота)

Поаѓање за Банско во 7:00 часот на паркингот спроти Хотел ИЛИНДЕН (кај пожарната). Патуваме преку граничен премин Ново Село. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно време за индивидуални активности, користење на Спа Центарот (сауна, џакузи, базен) или прошетка низ градот.

2 ден: 30.12.2018 (недела)

Појадок. Слободно време за индивидуални активности, користење на Спа Центарот (сауна, џакузи, базен) или Заминување кон Разлог за посета на најубавиот комплекс на Пирин Голф и Кантри Клуб, хотел со 5**** и разглед на голф терените најголеми на овој дел од Бугарија. Слободно време за кафе на прекрасната тераса од ресторанот на хотелот од каде погледот на голф терените Ви го одзема здивот (факултативно 5€). Навечер слободно време за посета на таверна или некоја од дискотеките – факултативно!  Ноќевање.

3 ден: 31.12.2018 (понеделник)

Појадок. Слободно време за индивидуални активности, користење на Спа Центарот (сауна, џакузи и парна бања) или прошетка низ градот. Дочек на новата година на плоштадот или во некоја од дискотеките – факултативно! Ноќевање.

4 ден: 01.01.2019 (вторник)

Појадок. Слободно време до напуштање на собите во 11.00 часот. По заминување  патот го продолжуваме кон Сандански со кратка пауза за ручек и шопинг. Пристигнување во Струмица во доцните попладневни часови.

 

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ: 175,00 евра (10.850 денари)

 

Во цената се пресметани следните услуги:

  • Превоз со туристички автобус на дадената релација
  • Сместување во хотел 3* на база 3 (три) ноќевања со појадок
  • Организација и пратител на патувањето

 

Во цената не се пресметани следните услуги:

  • Патничко осигурување
  • Факултативна посета на Пирин Голф и Кантри Клуб - 5€
  • Посета на таверна
  • Посета на дискотека

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Златибор
169 Евра
Атина
129 Евра
Будимпешта
149 Евра