Хотел Murite - Банско

24 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Murite - Банско

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

20% за резервација и уплата до 30.09.2018 (не важи за Нова Година)

15 % за резервација и уплата до 15.11.2018 (не важи за Нова Година)

10 % за резервација и уплата до 15.12.2018 (важи за Нова Година)

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018 и 10.01-13.04.2019 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)

 

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-20.12.2018

21.12-27.12.2018

28.12-01.01.2019

20.01-03.03.2019

 

Вид на сместување | Период на престој

04.03-13.04.2019

02.01-19.01.2019

мин. 4 ноќевања

 

 

Двокреветна соба - АЗАЛИА

2+0

24,00 €

36,00 €

54,00 €

34,00 €

 

Еднокреветна соба - АЗАЛИА

1

36,00 €

55,00 €

81,00 €

51,00 €

 

Едноспален апартман - АЗАЛИА

2+2

28,00 €

40,00 €

61,00 €

38,00 €

 

Двоспален апартман - АЗАЛИА

4+2

24,00 €

36,00 €

54,00 €

34,00 €

 

Двокреветна соба - ОРХИДЕА

2+0

20,00 €

31,00 €

45,00 €

29,00 €

 

Еднокреветна соба - ОРХИДЕА

1

30,00 €

47,00 €

68,00 €

43,00 €

 

Едноспален апартман - ОРХИДЕА

2+2

24,00 €

35,00 €

53,00 €

33,00 €

 

Двоспален апартман - ОРХИДЕА

4+2

20,00 €

31,00 €

45,00 €

29,00 €

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи,

 

сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.

 

Доплата за ALL INCLUSIVE - возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. - 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)

 

Дополнителни услови :

 ▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно

 ▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман - бесплатно

 ▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман - 50% попуст

 ▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 50% попуст

 ▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман - 30% попуст

 ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

 ▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни - 70€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)

 ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден  

 
 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311