Seat Leon 1.9 Tdi

30 Евра

Број на седишта 5 Број на врати 5 Менувач Мануелен Гориво Дизел Волумен на мотор 1900 Потрошувачка 6,5/100 Багаж (мали куфери) 2 Багаж (големи куфери) 1 Клима уред Да АБС Да Централно заклучување Да Електрични прозорци Да

Цените се изразени во Евра на ден со вклучен ДДВ 18%.

Плаќање во МКД по курс 1 евро =61,50 ден.

 ДЕНОВИ    ПЕРИОД
  01.02-31.05 01.06-30.09 01.10-15.12 16.12-31.01
1-2  37,00 40,00 37,00 40,00
3-5 34,00 36,00 34,00 36,00
 6+ 30,00 32,00 30,00 32,00

Во цената е вклучено:

-Неограничена километража во Р.Македонија.

-Осигурување на возилото.

-Осигурување на возач и патници.

-Редовно одржување, сервис и поправка на возилото.

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Fiat Punto
22 Евра
Seat Leon 1.9 Tdi
30 Евра
Opel Astra 1.7 Tdi
33 Евра