SKODA RAPID TDI -1.6

35 Евра

Број на седишта 5 Број на врати 5 Менувач Мануелен Гориво Дизел Волумен на мотор 1600 Потрошувачка 4,5/100 Багаж (мали куфери) 3 Багаж (големи куфери) 2 Клима уред Да АБС Да Централно заклучување Да Електрични прозорци Да

Цените се изразени во Евра на ден со вклучен ДДВ 18%.

Плаќање во МКД. по курс 1 евро = 61,50 ден.

 ДЕНОВИ    ПЕРИОД
  01.02-31.05 01.06-30.09 01.10-15.12 16.12-31.01
1-2 46,00  52,00   46,00 52,00
3-5 41,00  47,00   41,00 47,00
 6+ 35,00 38,00    35,00 38,00

Во цената е вклучено:

-Неограничена километража во Р.Македонија

-Осигурување на возилото

-Осигурување на возач и патници

-Редовно одржување,сервис и поправка на возилото.

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Fiat Punto
22 Евра
Seat Leon 1.9 Tdi
30 Евра
Opel Astra 1.7 Tdi
33 Евра