Апарт Хотел Presitge City I - Сончев Брег

23 Евра


Апарт Хотел Presitge City I - Сончев Брег

 

Тип на сместување

27.05. - 19.06.2018   01.09. - 30.09.2018 ALL

20.06 - 09.07.2018 23.08 - 31.08.2018

ALL

10.07 - 22.08.2018

ALL

Апартман со 1 спална

€ 24

€ 31

€ 39

Апартман со 2 спални

€ 23

€ 30

€ 38

 

Цените се дадени по лице од вечер за алл инклузив

Цената за сместување  е дадена по лице од вечер апартман во апартман со

1 спална минимум 2 лица возрасни, апартман со 2 спални плаќаат 4 лица

Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно

Оддалеченост од плажа 100м

 

Дете до 4 год се сместува бесплатно

Прво дете од  4-11,99 год со двајца возрасни плаќа 12 еур од вечер

Второ дете од 4-11,99 год со двајца возрасни – бесплатно

Дете на регуларен кревет плаќа 50%

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

20% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 30.04.2018

15% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 31.05.2018

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311