Хотел Avalon 3* - Сончев Брег

28 Евра


Хотел Avalon 3* - Сончев Брег

 

Тип на сместување

01.06 - 12.06.2018

ALL

13.06 - 09.07.2018
23.08 - 08.09.2018
ALL

10.07 - 22.08.2018
ALL

Двокреветна соба

€ 28

€ 44

€ 55

Еднокреветна соба

€ 38

€ 66

€ 98

Наем на апартман         /2 + 2/

€ 84

€ 134

€ 165

 

Цените се дадени по лице од вечер за алл инклузив освен за апартманот

Цената за сместување  е  дадена по апартман за две лица  сместување на минимум 2 лица возрасни

Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно

Оддалеченост од плажа 100м/1мин. пешачење 

 

Дете до 2 год се сместува бесплатно

Прво дете од  2-11,99 год со двајца возрасни – бесплатно

дете од 2-11,99 год со 1 возрасен на регуларен кревет – плаќа 50%

Дете на регуларен кревет плаќа 50%

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

10% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 30.04.2018

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311