Хотел Condor 3- Сончев Брег

16 Евра


Хотел Condor 3- Сончев Брег

 

Тип на сместување

15.05. -20.06

12.09.- 30.09        BB    

21.06. - 12.07

25.08. - 11.09

BB

13.07. - 24.08.   BB

Двокреветна соба            поглед на парк

€ 16

€ 30

€ 46

Еднокреветна

поглед на парк

€ 23

€ 43

€ 53

Двокреветна соба            поглед на море

€ 18

€ 32

€ 38

Еднокреветна

поглед на море

€ 27

€ 46

€ 56

 

Цените се дадени по лице од вечер за ноќевање со појадок

Цената за сместување е дадена по лице од вечер

Доплата за вечера  9 еур – визрасен, дете – 5 еур на ден

         Доплата за ручек 9 еур – визрасен, дете – 5 еур на ден

Паркинг 9 еур од вечер

Користење на базен и лежалки на базен и фитнес – бесплатно

Оддалеченост од плажа 100м

 

Дете до 2 год се сместува бесплатно

Прво дете од 2-11,99 год со двајца возрасни – бесплатно

Второ дете од 2-11,99 год со двајца возрасни – 50%

Дете на регуларен кревет плаќа 50%

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

20% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 30.04.2018

15% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 31.05.2018

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311