Хотел Lion 4* - Сончев Брег

43 Евра


 

Хотел Lion 4* - Сончев Брег

 

 

01.05 - 07.06

08.06 - 05.07

06.07 - 23.08

 

Тип на сместување

16.09 - 31.10

24.08 - 15.09

HB+

 

 

HB+

HB+

 

 

 

 

 

 

 

 

Двокреветна соба

€ 43

€ 59

€ 73

 

 

 

 

 

 

Еднокреветна соба

€ 44

€ 62

€ 77

 

 

 

 

 

 

Апартман мин 2 лица

€ 50

€ 82

€ 98

 

 

 

 

 

 

 

Цените се дадени по лице од вечер за полупансион +

 

Во цената е вклучено користење на Wi-fi, пијалоци за време на вечерата, паркинг, фитнес, Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно Оддалеченост од плажа 100м/1мин. пешачење Дете до 2-11,99 год се сместува бесплатно

                                              

2 Дете на дополнителен кревет попуст 20% од редовната цена Возрасен на дополнителен кревет има попуст 20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311