Хотел Planeta 5* - Сончев Брег

38 Евра


Хотел Planeta 5* - Сончев Брег

 

Вид на Сместување

15.05 - 05.06

13.09 - 15.10

ALL

06.06 - 20.06

03.09- 12.09

ALL

21.06 - 06.07

27.08 - 02.07

ALL

07.07 - 26.08

ALL

Двокреветна стандард

€ 38

€ 48

€ 60

€ 72

Двокреветна супериор

€ 38

€ 48

€ 60

€ 72

Junior Suite*

Мин. 4 лица(2+2)

€ 38

€ 48

€ 60

€ 72

Family suite**

Мин. 4 лица(4+2)

€ 38

€ 48

€ 60

€ 72

 

Цените се дадени по лице од вечер за алл инклузив

Доплата за Junior Suite* - 25€ за соба од вечер

Во цената е вклучено користење на Wi-fi, пијалоци за време на вечерата, паркинг, фитнес, Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно

Оддалеченост од плажа 100м/1мин. пешачење

Дете до 0-1,99 год се сместува бесплатно

1 Дете 2-11,99 на дополнителен  се сместува бесплатно/во двокреветна, во апп плаќа 30%

2 дете 2-11,99 на дополнителен  кревет плаќа 50%/во двокреветна, во апп плаќа 30%

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311