Хургада -Египет

309 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Египет - чартер - лето 2019

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Бр.2

За термини: 11.06 и 18.06

 

Цени по лице за резервации oд 15.04.2019 до 20.04.2019 со уплата од минимум 50%

(комплет доплата 14 дена пред поаѓање).

 

Хотел

Цена по лице:

King Tut Resort 3*

309 €

Amwaj Blue Beach 5*

319 €

Marlin Inn Azur Resort 4*

319 €

Sea Gull Resort 4*

319 €

Arabia Azur Resort

319 €

GRAND SEAS HOSTMARK 4 *

349 €

Aqua Vista Hotel 4*

359 €

MERCURE HURGADA 4 *

379 €

Prima Life Makadi Resort 5*

399 €

DESERT ROSE 5*

409 €

Sultan Bay Hotel 4*

419 €

Bellevue El Gouna 4*

429 €

LABRANDA CLUB PARADISO 4 *

449 €

SENTIDO MAMLOUK PALACE RESORT 5 *

489 €

Albatros Citadel Resort 5*

529 €

DANA BEACH 5*

599 €

BARON PALACE 5*

859 €


 

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА

* 6 ноќевања во одбраниот хотел на наведената услуга. 
* Авионска карта на релација Скопје – Хургада – Скопје со чекиран багаж до 20кг
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Хургада
* Организација на аранжманот и асистенција на пристигнување во Хургада. 


ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Аеродромски и административни такси во износ од 80еур (25еур за бебе до 1.99 год) 
* Патничко здравствено осигурување 
* Влезна виза за Египет - за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација и пасош со важност од минимум 6 месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување). 
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Милано
279 Евра