Хотел Katarino & Spa - Банско

49 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Katarino & Spa - Банско

 

Тип на сместување

10.09.30.11.2018     Понеделник-Четврток

10.09. - 30.11.2018 Петок - Недела

Двокреветна соба без балкон (2+0)

€ 49

€ 58

Еднокреветна соба без балкон

€ 73

€ 93

Двокреветна соба со балк

он (2+1)

€ 55

€ 67

Еднокреветна соба со балкон

€ 85

€ 110

Апартман Junior Suite (3+1 или 2+2)

€ 59

€ 73

Апартман (3+1 или 2+2)

€ 68

€ 86

VIP апартман (2+0)

€ 79

€ 102

Цените се дадени по лице од вечер на полупансион (ноќевање со појадок и вечера)

Во цената е вклучено користење на термалната зона на Катарино Спа, внатрешен и надворешен базен  како и базени за деца, џакузи, солена соба, финска сауна, кива сауна, инфраред сауна, арома парна бања, лакониум, тапидариум, ладна фонрана, фитнес

 

Деца од 0-1,99 се сместуваат бесплатно со двајца ворзсни, baby cot бесплатно со предходна резервација

Дете од  2-6,99 – бесплатно

Дете од 07-13,99 плаќаат 50% од цената на возрасен на додатен кревет

Дете од 07-13,99 плаќаат 70% од цената на возрасен на редовен кревет

Второ дете 07-13,99 се сместува беслатно на додатен кревет во апартман (Junior Suite, Апартман)

Возрасен на додатен кревет плаќа 70% од цената

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат