Хотел Hot Springs 4* - Banya

41 Евро


Хотел Hot Springs 4* - Banya

 

Тип на сместување

*01.12-22.12.2017

05.02-06.04.2018

HB

*07.01-04.02.2017

07.04-16.04.2018

HB

22.12-28.12

02.01-06.01

29.12.2017  02.01.2018

 

*Петок

Сабота

1-3  ноќи

Недела

Четврток

1-3 ноќи

Петок

Сабота

5+

Недела

Четврток

5+

Недела

Четврток

3=4

*Петок

Сабота

 1-3  ноќи

Недела

Четврток

1-3  ноќи

Петок

Сабота

5+

Недела

Четврток

5+

Недела

Четврток

3=4

 

Двокреветна комфорт 2+1 дете

57€

47€

48€

40€

38€

59€

49€

50€

41€

39€

73€

90€

Двокреветна екзекутив 2+1 возр

60€

49€

51€

42€

39€

63€

52€

53€

46€

41€

75€

93€

Студио Алпин 2+2

73€

63€

62€

52€

49€

78€

68€

67€

57€

53€

95€

117€

Еднокреветна

93€

75€

77€

64€

59€

94€

78€

80€

65€

62€

107€

140€

Дете 6-11,99

30€

30€

26€

26€

26€

30€

30€

26€

26€

26€

30€

30€

Дете 6-11,99 на втор дополнителен кревет

21€

21€

18€

18€

18€

21€

21€

18€

18€

18€

20€

20€

Возрасен на дополнителен кревет

41€

41€

34€

34€

34€

41€

41€

34€

34€

34€

41€

41€

 

Цените се дадени по лице од вечер на полупансион. Цената вклучува бесплатно користење на спа центар, внатрешен и надворешен базен, Wi-Fi, паркинг и детско катче.

За периодот од 29.12-04.01.2018 минимум 4 ноќевања.

Попусти: Дете до 5,99 год со двајца возрасни се сместува бесплатно, Дете до 11,99 год на регуларен кревет има попуст  25% од регуларната цена.

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат