Hotel SV.NIKOLA 3*

20,00 Евра

Спа Понуда Hotel SV.NIKOLA 3*

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.

Вид на соба
Ноќевање со појадок
Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0)
20 € по лице
Двокреветна ЛУКС соба (2+0)
25 € по лице
Студио (2+2)
75 € за цело студио
Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО.
Доплата за еднокреветна соба – 12 € на ден.
 
Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Салатен бар за време на вечерата
√ Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
√ Паркинг, интернет
 
Во цената не е вклучено :
- Патничко осигурување
- Туристичка такса 1 € по лице на ден

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

Hotel SV.NIKOLA 3*
20,00 Евра