Автобуски Билети

Автобуски Билети





Превозник: MAKEDONIJA SOOBRAKAJ

Сите автобуси поаѓаат од Куманово

Релација Денови на поаѓање    Време на поаѓање   OW RT CHD 2 OW - CHD 2 RT CHD 2-10 OW - CHD 2-10 RT
SOLUN 1234567 06:00 1.230 1.600 615 - 800 615 - 800
DORTMUND **3***7 10:30 8.400 13.950 4.200-6.975 5.880-9.765
BOCHUM **3***7 10:30 8.400 13.950 4.200-6.975 5.880-9.765
ESSEN **3***7 10:30 8.400 13.950 4.200-6.975 5.880-9.765
DUISBURG **3***7 10:30 7.450 13.650 3.750-6.825 5.215-9.555
DUSSELDORF **3***7 10:30 7.450 13.650 3.750-6.825 5.215-9.555
KOLN **3***7 10:30 7.450 13.000 3.750-6.500 5.215-9.100
BOHN **3***7 10:30 7.450 13.000 3.750-6.500 5.215-9.100
FRANKFURT **3**67 10:30 6.800 12.400 3.400-6.200 4.760-8.680
MANNHEIM **3**67 10:30 6.800 12.400 3.400-6.200 4.760-8.680
KARLSRUHE **3**6* 10:30 6.500 11.800 3.250-5.900 4.550-8.260
STUTTGARD **3**6* 10:30 6.200 11.200 3.100-5.600 4.340-7.840
ULM **3**6* 10:30 6.200 11.200 3.100-5.600 4.340-7.840
NURNBERG ******7 10:30 5.900 11.200 2.950-5.600 4.130-7.840
MUNCHEN **3**67 10:30 5.600 9.900 2.800-4.950 4.130-6.930
INGOLSTADT ******7 10:30 5.600 9.900 2.800-4.950 3.920-6.930

Превозник: FIKRET

Сите автобуси поаѓаат од Куманово

Релација Денови на поаѓање   Време на поаѓање   OW RT CHD 4 OW - CHD 4 RT CHD 12 OW - CHD 12 RT
WIENA *2****7 08:00 3.720 6.200 2.480 - 4.340 2.480 - 4.340
WELS *2****7 08:00 3.720 6.200 2.480 - 4.340 2.480 - 4.340
ST.POLTEN *2****7 08:00 3.720 6.200 2.480 - 4.340 2.480 - 4.340
LINZ *2****7 08:00 3.720 6.200 2.480 - 4.340 2.480 - 4.340
DURRES 1234567 20:00 1.240 1.860 920 - 1302 920 - 1.302

Превозник: BASHKIM

Сите автобуси поаѓаат од Куманово

Релација Денови на поаѓање    Време на поаѓање    OW RT CHD 4 OW - CHD 4 RT CHD 12 OW - CHD 12 RT
ULM **3**6* 09:00 6.200 11.160 3.100 - 5.580 3.100 - 5.580
STUTTGART **3**6* 09:00 6.200 11.160 3.100 - 5.580 3.100 - 5.580
MINHEN **3**6* 09:00 4.960 9.300 2.480 - 4.650 2.480 - 4.650
MANHAJM **3**6* 09:00 6.820 12.400 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
LEVERKUZEN **3**6* 09:00 6.820 12.400 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
KARLSRUHE **3**6* 09:00 6.820 12.400 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
FRANKFURT **3**6* 09:00 6.820 12.400 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
ESSEN **3**6* 09:00 8.060 13.640 4.030 - 6.820 4.030 - 6.820
DUISBURG **3**6* 09:00 8.060 13.640 4.030 - 6.820 4.030 - 6.820
DORTMUND **3**6* 09:00 8.060 13.640 4.030 - 6.820 4.030 - 6.820
DUSSELDORF **3**6* 09:00 6.820 12.400 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
BONN **3**6* 09:00 7.440 13.020 3.720 - 6.510 3.720 - 6.510
BOCHUM **3**6* 09:00 8.060 13.640 4.030 - 6.820 4.030 - 6.820

Превoзник: HISAR

Сите автобуси поаѓаат од Куманово

Релација Денови на поаѓање    Време на поаѓање    OW RT CHD 4 OW - CHD 4 RT CHD 12 OW - CHD 12 RT
ZAGREB 1234567 17:30 3.100 5.580 2.170 - 4.030 2.170 - 4.030
VICENCA *****6* 17:30 4.340 8.060 3.100 - 5.580 3.100 - 5.580
VERONA *****6* 17:30 4.340 8.060 3.100 - 5.580 3.100 - 5.580
ULCINJ 1234567 22:00 1.550 2.480 1.240 - 1.984 1.240 - 1.984
TRENTO *****6* 17:30 3.100   1.550 - 1.550 -
SUTO MORE 1234567 22:00 1.550 2.480 1.240 - 1.984 1.240 - 1.984
RIMINI **34*6* 17:30 4.960 9.300 3.720 - 6.510 3.720 - 6.510
RIJEKA **3*56* 17:30 3.720 6.820 2.480 - 4.650 2.480 - 4.650
RAVENA **34*6* 17:30 4.650 8.680 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
PULA **3*56* 17:30 3.720 6.820 2.480 - 4.650 2.480 - 4.650
PEZARO **34*6* 17:30 5.580 10.540 4.030 - 7.440 4.030 - 7.440
PETROVAC 1234567 22:00 1.550 2.480 1.240 - 1.984 1.240 - 1.984
PADOVA **34*6* 17:30 3.410 6.510 2.480 - 4.650 2.480 - 4.650
MILANO *****6* 17:30 5.270 9.920 3.720 - 6.820 3.720 - 6.820
MESTRE 1234567 17:30 4.030 7.440 2.790 - 5.270 2.790 - 5.270
LUBLJANA 1234567 17:30 3.100 5.580 2.170 - 4.340 2.170 - 4.340
KOPER 1234567 17:30 3.100 5.580 2.170 - 4.030 2.170 - 4.030
ISTANBUL 1234567 18:30 1.860 3.100 1.302 - 2.170 1.302 - 2.170
GROSETO ****5** 17:30 3.100   2.170 - 2.170 -
FULDA *2***6* 11:30 6.820 12.400 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
FIENA ****5** 17:30 3.100   2.170 - 2.170 -
COMO *****6* 17:30 5.580 10.540 4.030 - 7.440 4.030 - 7.440
BUDVA 1234567 22:00 1.550 2.480 1.240 - 1.984 1.240 - 1.984
BRESHA *****6* 17:30 4.650 8.680 3.410 - 6.200 3.410 - 6.200
BOLZANO *****6* 17:30 3.100   1.860 - 1.860 -
BOLONJA **34*6* 17:30 4.340 8.060 3.100 - 5.580 3.100 - 5.580
BERGAMO *****6* 17:30 4.960 9.300 3.720 - 6.510 3.720 - 6.510
BAR 1234567 22:00 1.550 2.480 1.240 - 1.984 1.240 - 1.984
ANKONA **34*6* 17:30 6.200 11.780 4.340 - 8.060 4.340 - 8.060

Денови на поаѓање се сметаат со броеви:
1 - понеделник
2 - вторник
3 - среда
4 - четврток
5 - петок
6 - сабота
7 - недела и
* - нема релација