Хотел Grand Royale - Банско

16 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

11-ти ОКТОМВРИ 2019

БАНСКО

 Хотел Grand Royale - Банско

 

 

Вид на сместување

Ноќевање со појадок

Студио (2+1)

16

Едноспален апартман (2+2)

18

Двоспален апартман (4+2)

16

• Деца до 2.99 год. на дополнително легло – бесплатно

1 во Дете од 3-12.99 год. на дополнително легло

2 ро Дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 5€

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2019 | Враќање : 13.10.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311