Хотел Green Wood - Банско

30 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

11-ти ОКТОМВРИ 2019

БАНСКО

 

Хотел Green Wood 4* - Банско

 

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE

 

Двокреветна соба (2+0)

30€

Студио (2+2)

33€

Едноспален апартман (2+2)

36€

Двоспален апартман (4+2)

33€

Деца до 5.99 год.

Бесплатно

Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

Бесплатно

Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

50% попуст

Возрасен на дополнително легло

20% попуст

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2019 | Враќање : 13.10.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311