Хотел Murite 4* - Банско

27 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

11-ти ОКТОМВРИ 2019

БАНСКО

 

Хотел Murite 4* - Банско

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE

Мин. 2 ноќевања

АЗАЛИА - Двокреветна соба (2+0)

28€

АЗАЛИА - Едноспален апартман (2+2)

31€

АЗАЛИА - Двоспален апартман (4+2)

28€

ОРХИДЕА - Двокреветна соба (2+0)

27€

ОРХИДЕА - Едноспален апартман (2+2)

30€

ОРХИДЕА - Двоспален апартман (4+2)

27€

• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

• За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен и надворешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

  

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 13.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311