Хотел Panorama 4* - Банско

17 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

11-ти ОКТОМВРИ 2019

БАНСКО

 

Хотел ПАНОРАМА КОМПЛЕКС 4*

 

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE light

Мин. 2 ноќевања

HB Полупансион

Мин. 2 ноќевања

Двокреветна соба (2+1)

25€

17€

Едноспален апартман (2+2)

27€

19€

• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 06-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE light (појадок, ручек, вечера, ужина, пијалоци за време на оброците)
  • Ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН ( појадок и вечера )
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања,турска бања, хамам,релакс зона, џакузи, фитнес.)
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 13.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311