Хотел Perun Lodge 4* Банско

23 Евра

Ви благодариме на довербата и изборот што го направивте

 

11-ти ОКТОМВРИ 2019

БАНСКО

Хотел Perun Lodge 4* Банско

 

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

23€

Едноспален апартман (2+2)

24€

• Деца до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2019 | Враќање : 13.10.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311