Хотел Regnum 5* - Банско

76 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

11-ти ОКТОМВРИ 2019

БАНСКО

 

Хотел Regnum 5* - Банско

 

Вид на сместување

Ноќевање со појадок

Мин. 2 ноќевања

Полупансион

Мин. 2 ноќевања

Едноспален апартман (2+2)

76€

94€

Двоспален апартман (4+2)

136€

164€

Деца до 9.99 год.

Бесплатно

Возрасен на дополнително легло

27€

33€

       

 

  • Цените се во евра за 2 лица во едноспален апп / 4 лица во двоспален апп за 1 ноќевање и вклучуваат :
  • Ноќевање со појадок / Појадок и вечера
  • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
  • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода
  • Детски кат и анимација за деца
  • Паркинг, интернет, сеф
  • 5% попуст за престој од 3 ноќевања

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2019 | Враќање : 13.10.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311